לחווית גלישה מיטבית מומלץ לגלוש דרך דפדפן Chrome

5.5% החזר כספי ב- shoesonline

שוז אונליין היא זירת קניות המאפשרת לכם לרכוש את מגוון מותגי הספורט והאופנה המוכרים והאהובים בעולם, בקלות ובנוחות, ללא תלות בשעות פתיחה ומבלי לצאת מהבית. שוז אונליין מספקת חוויית קניה קלה ונעימה עם שירות לקוחות מצוין ומשלוחים מהירים עד אליכם בחינם! בנוסף, בשוז אונליין יש לכם אפשרות החזרה או החלפה של המוצר שקיבלתם תוך 30 יום ללא כל עלות!

אופנה
85K
כניסות בחודש
החנות מועדפת שולח לישראל

כדאי שתדעו

החזרי קאשבק בחנות זו מתעדכנים בדרך כלל כ-4 ימים לאחר הרכישה · כולל כפל מבצעים! · משלוח אקספרס ישיר בחינם · אפשרות החלפה והחזרה תוך 30 יום מהקניה · על מנת ליהנות מההחזר לוחצים על "מעבר לאתר", מעתיקים את הקוד שמופיע על המסך, עוברים לאתר הייעודי ומזינים את הקוד במקום המתאים. ניתן להתעדכן בסטטוס דרך האזור האישי באתר · קניה בחנות שלא דרך הפניה ישירה מקאשבק פלוס, לא תזכה אתכם בהחזר.

כללים לקבלת קאשבק

קנו באתר, לא באפליקציה

יש לכם על הטלפון אפליקציה של AliExpress או asos לדוגמא? שימו לב שכדי לקבל החזר קאשבק יש להכנס דרך הפניה ישירה מהאתר שלנו לאתר החברה בדפדפן. לעיתים הטלפון שלכם מעביר לאפליקציה ואז הקניה לא נרשמת.

וודאו כי עגלת הקניות ריקה

עברתם לאתר החנות? דאגו שעגלת הקניות שלכם ריקה ואז הכניסו את הפריטים. אם העגלה מלאה החנות לא מכניסה את הפרטים לקאשבק שמגיע לכם.

לשאר הטיפים וההמלצות, היכנסו לכתבה הבאה:
https://cashback-plus.co.il/article/12

הזינו קוד קופון באופן תקין

- באתרים ישראלים דאגו להעתיק את הקוד הרשום בעת המעבר מקאשבק פלוס ולהזינו במקום המתאים בעת הרכישה באתר החנות ללא רווחים.
- המתינו לקבלת חיווי המסמן שקוד הקופון הוזן בהצלחה.
- רק לאחר מכן המשיכו בביצוע הרכישה.

אתרים נוספים שיעניינו אותך: