לחווית גלישה מיטבית מומלץ לגלוש דרך דפדפן Chrome

עד 4.5% החזר כספי ב- eBay

eBay הוא אחד מהאתרים המובילים בעולם לקניות און-ליין. ניתן למצוא בו כמעט הכל! חלק מהקטגוריות הפופולריות באתר הן: אביזרים לסלולרי, מוצרי איפור וטיפוח, בשמים, אלקטרוניקה, ספרים ועוד. באתר ניתן למצוא מוצרים במצב חדש או משומש, ביחידים או בסיטונאות. אם למשל, אבד לכם חלקיק יקר ממכשיר הטלפון שלא ניתן למצוא בחנויות המקומיות - eBay בוודאי תמצאו אותו. ניתן לוודא באתר שיש משלוח לישראל ולבחור חנות לפי דירוג המוכר ומוצריו בצורה נוחה וידידותית למשתמש.

אופנה
1B
כניסות בחודש
החנות מועדפת שולח לישראל
3.8

לקוחות מספרים

3.8
שלמה
מומלץ לדעת את כל הנתונים של המוצר
אירינה
Спасибо!

כדאי שתדעו

שימו לב כי לא ניתן לקבל קאשבק על רכישות באפליקציית המובייל של eBay · eBay מחזירים קאשבק שונה על כל מוצר ולכן לא ניתן לדעת מה אחוז הקאשבק שנקבל, כמו כן ישנם מוצרים עליהם לא ניתן לקבל קאשבק · קניה בחנות שלא דרך הפניה ישירה מקאשבק פלוס, לא תזכה אתכם בהחזר.

כללים לקבלת קאשבק

קנו באתר, לא באפליקציה

יש לכם על הטלפון אפליקציה של AliExpress או asos לדוגמא? שימו לב שכדי לקבל החזר קאשבק יש להכנס דרך הפניה ישירה מהאתר שלנו לאתר החברה בדפדפן. לעיתים הטלפון שלכם מעביר לאפליקציה ואז הקניה לא נרשמת.

וודאו כי עגלת הקניות ריקה

עברתם לאתר החנות? דאגו שעגלת הקניות שלכם ריקה ואז הכניסו את הפריטים. אם העגלה מלאה החנות לא מכניסה את הפרטים לקאשבק שמגיע לכם.

לשאר הטיפים וההמלצות, היכנסו לכתבה הבאה:
https://cashback-plus.co.il/article/12

הזינו קוד קופון באופן תקין

- באתרים ישראלים דאגו להעתיק את הקוד הרשום בעת המעבר מקאשבק פלוס ולהזינו במקום המתאים בעת הרכישה באתר החנות ללא רווחים.
- המתינו לקבלת חיווי המסמן שקוד הקופון הוזן בהצלחה.
- רק לאחר מכן המשיכו בביצוע הרכישה.

אתרים נוספים שיעניינו אותך: