לחווית גלישה מיטבית מומלץ לגלוש דרך דפדפן Chrome

עד 9.5% החזר כספי ב- ASOS

לחברי מועדון HTZ הטבה ייחודית של החזר בגובה 10% מלאים בכל קנייה. כשאתם קונים ב-ASOS אתם יודעים שלאף אחד לא יהיו נעליים כמו שלכם! ASOS היא ענקית האופנה הבריטית שהתפשטה בעולם והפכה להיות היעד המועדף על שופהליקים ושופהוליקיות און-ליין! ב-ASOS יש מגוון אין סופי של אופנת גברים, אופנת נשים, תכשיטים, נעליים, תיקים, אקססוריז והכל באיכות הכי גבוהה ובקטגוריות שיתאימו לכל אחד ואחת. ASOS מספקים מגוון ענק גם לנשים בהריון, פלאס סייז, גבוהים במיוחד ולמידות קטנות - כי אופנה טובה מגיעה לכולם! כמובן שבאתר תמצאו מעת לעת סיילים שווים על המון מוצרים מכל הקטגוריות. המשלוח של ASOS ידוע כמהיר ואיכותי, כמו כן גם שירות הלקוחות שלהם נחשב מהטובים בעולם. קאשבק" יש לכולם... Super CASH BACK יש רק למחזיקי כרטיס אשראי HTZ.

אופנה
70M
כניסות בחודש
החנות מועדפת שולח לישראל

כדאי שתדעו

לחברי מועדון HTZ הטבה ייחודית של החזר בגובה 10% מלאים בכל קנייה. "קאשבק" יש לכולם... Super CASH BACK יש רק למחזיקי כרטיס אשראי HTZ. · שימו לב כי לא ניתן קאשבק על רכישות באפליקציית המובייל של ASOS אלא באתר בלבד · על מנת להימנע מתקלות בהחזר כספי, אנא וודאו כי במועד המעבר לאתר ASOS עגלת הקניות שלכם ב-ASOS ריקה · ההחזר הכספי יאושר למשיכה עד כ-90 יום ממועד קבלת המוצר · ניתן להשתמש בקוד הנחת מע"מ (IL17) ולקבל 17% הנחה בנוסף לקאשבק. הנחת ה 17% כפופה לתנאי ASOS, כפי שהם מוגדרים באתר ASOS, ואינה באחריות קאשבק פלוס · קניה באתר ASOS שלא דרך הפניה ישירה מקאשבק פלוס, לא תזכה אתכם בהחזר.

כללים לקבלת קאשבק

קנו באתר, לא באפליקציה

יש לכם על הטלפון אפליקציה של AliExpress או asos לדוגמא? שימו לב שכדי לקבל החזר קאשבק יש להכנס דרך הפניה ישירה מהאתר שלנו לאתר החברה בדפדפן. לעיתים הטלפון שלכם מעביר לאפליקציה ואז הקניה לא נרשמת.

וודאו כי עגלת הקניות ריקה

עברתם לאתר החנות? דאגו שעגלת הקניות שלכם ריקה ואז הכניסו את הפריטים. אם העגלה מלאה החנות לא מכניסה את הפרטים לקאשבק שמגיע לכם.

לשאר הטיפים וההמלצות, היכנסו לכתבה הבאה:
https://cashback-plus.co.il/article/12

הזינו קוד קופון באופן תקין

- באתרים ישראלים דאגו להעתיק את הקוד הרשום בעת המעבר מקאשבק פלוס ולהזינו במקום המתאים בעת הרכישה באתר החנות ללא רווחים.
- המתינו לקבלת חיווי המסמן שקוד הקופון הוזן בהצלחה.
- רק לאחר מכן המשיכו בביצוע הרכישה.

אתרים נוספים שיעניינו אותך: