לחווית גלישה מיטבית מומלץ לגלוש דרך דפדפן Chrome

עד 6% החזר כספי ב- Bloomingdale's

Bloomingdales היא חנות השופינג החלומית שכל הצצה קטנה בה פשוט עושה חשק לחדש את כל המלתחה. בארה"ב Bloomingdales היא כבר מזמן מילה נרדפת לאופנה ניו-יורקרית אמיתית. Bloomingdales היא נקודת התחלה מצויינת למי שחושש משופינג און-ליין, ממשק האתר כל כך נוח וידידותי והמודעות פשוט מאירות עיניים. היצע הסחורה של האתר הוא אדיר, ניתן למצוא הכל מהכל - אופנת נשים, תכשיטי יוקרה, תיקים, נעליים, אופנת גברים, אופנת ילדים, תכשיטי יוקרה, תכשיטי אופנה והכל באיכות בלתי מתפשרת ומגדולי המותגים המצליחים בעולם. כמובן שב-Bloomingdales תוכלו למצוא הנחות וסיילים שמתחדשים בכל יום על מאות מוצרים. שופינג אמיתי מבלי לצאת מהבית!

אופנה
7M
כניסות בחודש
החנות מועדפת שולח לישראל

כדאי שתדעו

Bloomingdales מחזירים קאשבק שונה על כל מוצר ולכן לא ניתן לדעת מה אחוז הקאשבק שנקבל · קניה בחנות שלא דרך הפניה ישירה מקאשבק פלוס, לא תזכה אתכם בהחזר.

כללים לקבלת קאשבק

קנו באתר, לא באפליקציה

יש לכם על הטלפון אפליקציה של AliExpress או asos לדוגמא? שימו לב שכדי לקבל החזר קאשבק יש להכנס דרך הפניה ישירה מהאתר שלנו לאתר החברה בדפדפן. לעיתים הטלפון שלכם מעביר לאפליקציה ואז הקניה לא נרשמת.

וודאו כי עגלת הקניות ריקה

עברתם לאתר החנות? דאגו שעגלת הקניות שלכם ריקה ואז הכניסו את הפריטים. אם העגלה מלאה החנות לא מכניסה את הפרטים לקאשבק שמגיע לכם.

לשאר הטיפים וההמלצות, היכנסו לכתבה הבאה:
https://cashback-plus.co.il/article/12

הזינו קוד קופון באופן תקין

- באתרים ישראלים דאגו להעתיק את הקוד הרשום בעת המעבר מקאשבק פלוס ולהזינו במקום המתאים בעת הרכישה באתר החנות ללא רווחים.
- המתינו לקבלת חיווי המסמן שקוד הקופון הוזן בהצלחה.
- רק לאחר מכן המשיכו בביצוע הרכישה.

אתרים נוספים שיעניינו אותך: