לחווית גלישה מיטבית מומלץ לגלוש דרך דפדפן Chrome

עד 3.5% החזר כספי ב- Barnes & Noble

Barnes & Noble הוא אחד מהאתרים הגדולים ביותר לספרים ומוצרי קריאה. הוא מציע מבחר בלתי מתפשר של ספרים מכל הסוגים, ספרים דיגיטליים, משחקים, חוברות ומגזינים. 'באתר תוגלו למצוא גם קטגוריה נרחבת של מתנות לאירועים שונים - לאישה, לגבר, לסטודנט וכו'. מבחר הספרים מציע כמובן את כל הז'אנרים - בישול ואפייה, קומיקס, מגזינים, ספרות יפה, ספרות בדיונית, לילדים ועוד. האתר מחולק לפי קטגוריות בצורה כה נוחה, שתוכלו למצוא את מבוקשכם בשניות בודדות. קטגוריית הילדים למשל מחולקת לפי גילאים ספציפיים, קטגוריית המתנות מחולקת לפי אירועים או אנשים שלהם תרצו להתאים את המתנה. כמובן שתוכלו למצוא ב-Barnes & Noble קטגוריית דילים קבועה וסיילים שווים שנערכים מעת לעת. Barnes & Noble אינה משלחת לישראל אך ניתן להשתמש בשירותי שילוח אקספרס כדוגמת mustop .

כללי
28M
כניסות בחודש
החנות מועדפת לא שולח ישירות לישראל

כדאי שתדעו

החנות אינה משלחת לישראל אך ניתן להשתמש בשירות משלוחים חיצוני. לא חל על Barnes & Noble · gifts card מחזירים קאשבק שונה על כל מוצר ולכן לא ניתן לדעת מה אחוז הקאשבק שנקבל · קניה בחנות שלא דרך הפניה ישירה מקאשבק פלוס, לא תזכה אתכם בהחזר.


 

מעבר ל Barnes & Noble

בית בקאשבק פלוס


 

גלוש באתרים השווים ביותר באתר קאשבק

 

בוקינג | Booking

אליאקספרס | AliExpress

Ebay | איביי

אסוס | Asos

חזרה לעמוד הבית

כללים לקבלת קאשבק

קנו באתר, לא באפליקציה

יש לכם על הטלפון אפליקציה של AliExpress או asos לדוגמא? שימו לב שכדי לקבל החזר קאשבק יש להכנס דרך הפניה ישירה מהאתר שלנו לאתר החברה בדפדפן. לעיתים הטלפון שלכם מעביר לאפליקציה ואז הקניה לא נרשמת.

וודאו כי עגלת הקניות ריקה

עברתם לאתר החנות? דאגו שעגלת הקניות שלכם ריקה ואז הכניסו את הפריטים. אם העגלה מלאה החנות לא מכניסה את הפרטים לקאשבק שמגיע לכם.

לשאר הטיפים וההמלצות, היכנסו לכתבה הבאה:
https://cashback-plus.co.il/article/12

הזינו קוד קופון באופן תקין

- באתרים ישראלים דאגו להעתיק את הקוד הרשום בעת המעבר מקאשבק פלוס ולהזינו במקום המתאים בעת הרכישה באתר החנות ללא רווחים.
- המתינו לקבלת חיווי המסמן שקוד הקופון הוזן בהצלחה.
- רק לאחר מכן המשיכו בביצוע הרכישה.

אתרים נוספים שיעניינו אותך: