לחווית גלישה מיטבית מומלץ לגלוש דרך דפדפן Chrome

מה שגברים באמת צריכים

אפשר להיפרד מהקניון לתמיד

19 בנובמבר 2017 10:57

אם המילה "קניון" עושה לך מגרנה וחנות בגדים גורמת לך לתחושת בחילה תדע שאתה לא לבד. אם תסתכל היטב תוכל להבחין בהמון גברים שמשתרכים אחרי בנות הזוג שלהם מחנות לחנות עם פרצוף תשעה באב. זה לא עניין המינוס באשראי או ההמתנה הלא נגמרת – אנחנו פשוט לא בנויים לזה. (אגב, שמעתי שבסין המציאו סוג של קפסולה עם משחקי מחשב שאפשר להעביר בה את הזמן עד שאשתך מסיימת את הקניות)

מה רע להשתמש באותה טי-שירט חמש שנים? אז יש לה כתם קטן בגב וחור פצפון בשולי השרוול... SO WHAT?!

 

יום אחד אני מגיע הביתה אחרי יום עמוס בעבודה ואני רואה ארגזי קרטון בכניסה לבית. אנחנו בדיוק אחרי מעבר דירה והייתי בטוח שמדובר בקרטונים עם חפצים שבת זוגי החליטה להעיף. וכמו בן זוג טוב, הוצאתי את הארגזים לזבל והרגשתי מאד מרוצה מעצמי (אחרי יום עבודה ועדיין משתלב במשימות הבית). שעתיים מאוחר יותר אשתי שואלת בנחמדות היכן הנחתי למען השם (?!?!) את הארגזים. עניתי לה בחיוך שזרקתי לזבל. הצעקה שנשמעה מיד אחרי, שמעו גם בהונולולו.

היא ירדה למטה בהיסטריה, אבל כמובן שהארגזים כבר נלקחו. מסתבר שהיא עשתה הזמנה ענקית של בגדים ואקססוריז "היסטריים" כלשונה בהנחות מטורפות שהיו עדיין בתוך הארגזים. אופס?

 

מיד אחרי מצאתי את עצמי בעונש. פותח את הלפטופ ועושה לה את ההזמנה מחדש ומשלם על זה מהכיס האישי שלי. בהתחלה התעצבנתי אבל רגע אחרי הגיעה נקודת המפנה בחיי. באחד מאתרי השופינג, הייתה קטגורית גברים ואני נשבע שהיא נפתחה מעצמה. מצאתי את עצמי קונה בגדים בקליק. עניין של פחות מחמש שניות ויש לי בסל הקניות אחלה בגדים (אפילו נהניתי. אבל זה נשאר בינינו).

 

לא בדקתי את זה, אבל אין לי ספק שכל הסטארט-אפ הזה שנקרא "שופינג אונליין" היה פרי מחשבתו של הגבר הממוצע. זאת הגשמת חלום – גם חוסך מאתנו את ההיסחבות הזו לקניון וגם מאפשר לנו לקנות בגדים בקליק בלי לבלגן את ערמת החולצות שנמצאות במסדר תמידי ומבלי לקרוע את הכיס!

 

 

 


גלוש באתרים השווים ביותר באתר קאשבק

בוקינג | Booking

אליאקספרס | AliExpress

Ebay | איביי

אסוס | Asos

חזרה לעמוד הביתכתבות נוספות: