לחווית גלישה מיטבית מומלץ לגלוש דרך דפדפן Chrome

שמלת כלה מהאינטרנט?

אם יש אלוהים אז יש לו חנות שמלות כלה בסין. כי השמלה שהזמנתי באינטנרט עקפה את כל החלומות שלי

14 בנובמבר 2017 09:12

תמיד חיכיתי לרגע הזה – להיות כלה והנה זה תכף קורה. ובמקום לחגוג אני בלחץ אטומי – אולם או גן אירועים, בופה או מלצרים, בקיץ או בחורף, חתונת צהריים או ערב? והכי חשוב – איך הפאקינג ש-מ-ל-ה שלי הולכת להראות?! או יותר נכון – כמה לעזאזל היא הולכת לעלות?!

סקרתי כל אתר שמלות אפשרי, ביקרתי בכל פורום או קבוצת פייסבוק שקיימים על הפלאנטה. המחירים של השמלות בשמיים. תמיד אמרו לי שיש לי טעם יקר וגם ידעתי שזה לא עסק זול, אבל לא ידעתי שזה רק לאלפיון העליון! לשלם על שמלה אלפי ועשרות אלפי שקלים לערב אחד ויותר מזה - ל- 5 שעות? זה הזוי בעיני.

באמת שכיתתי רגליים, הייתי בכל סטודיו אפשרי, עשיתי את בן יהודה, דיזינגוף ויפו הלוך חזור פעמיים ואפילו הרחקתי מתל- אביב. אבל נאדה. גורנישט. כלום.

אחרי חודשיים של חיפושים, אני מודה התייאשתי. הייתי בטוחה שאני זורקת את הטבעת ומבטלת את החתונה או במקרה היותר גרוע מתחתנת עם ג'ינס וחולצה. השושבינה שלי, שכבר ותיקה בעולם החתונות (התחתנה לפני חודש), אמרה לי שיש לה פתרון בשבילי אבל אני חייבת להיות עם ראש פתוח. אז הקשבתי.

"שמעי, יש המון שמלות כלה באינטרנט שהן לא פחות ממושלמות ועולות באזור ה- 1,000 ₪, את חייבת לראות, רק תנסי" התחרפנתי. באמת נראה לה שליום הכי חשוב לי, שכל העיניים נשואות אלי אני אלבש איזה שמלה שאלוהים יודע אם בכלל תגיע ואיך היא באמת תראה עלי?! בחיים לא. היא המשיכה – "חברה שלי ספיר עשתה את זה, תראי" היא מראה לי בפייסבוק כמה תמונות מהחתונה של ספיר, והאמת הופתעתי. השמלה ממש יפה והכי חשוב יושבת עליה אש. הסתקרנתי..."היא שילמה עליה רק ₪700 אחותי והיא לגמרי נראית כמו מינימום שמלה של אלון לבנה או ברטה!" יש בזה משהו, אבל עדיין, אולי סתם שיחק לה המזל. הסתכלתי בחוסר חשק על השמלות באתרים שונים.. אבל לאט לאט גיליתי מבחר עצום של שמלות כלה שנראות מדהים והמחירים? ברצפה.

הרעיון נשמע לי הזוי בהתחלה, אבל לאט לאט הופיעו בו ניצוצות של הגיון. אני לא בחורה שלוקחת סיכונים, וגם לא אחת שמתפשרת על שמלת החתונה שלה. אולי זה הייאוש, אולי באמת קיוויתי שמכאן תגיע הישועה – הזמנתי.

אחרי חודשיים ארוכים השמלה הגיעה. ואם יש אלוהים אז יש לו חנות שמלות כלה בסין. כי השמלה שהגיעה עקפה את כל החלומות שלי בסיבוב. נכון היא הייתה זקוקה לכמה שיפוצים קלים כמו אורך והיקפים אבל חוצמיזה? הכל היה מדוייק - הבד, הפייטים הקטנטנים, המחשוף בגב והשסע ברגל פשוט א-מ-א-ל'-ה! והכי חשוב- היא עלתה לי ₪1,200 בלבד! כולל הינומה!

בחתונה לא הפסיקו להחמיא לי ולשאול מי המעצב 😊

נכון, יש פה ריסק רציני ואפשר ליפול בהזמנות כאלו. חשוב לבדוק מאה פעם את התגובות באתר על השמלה ועל המוכר. וכמובן להמשיך לחפש בארץ לכל מקרה שלא יהיה. אני הצלחתי, אין סיבה שאתן לא.

 

 

 


גלוש באתרים השווים ביותר באתר קאשבק

בוקינג | Booking

אליאקספרס | AliExpress

Ebay | איביי

אסוס | Asos

חזרה לעמוד הביתכתבות נוספות: