לחווית גלישה מיטבית מומלץ לגלוש דרך דפדפן Chrome

השמלה שהצילה לי את הדייט

יש פריט שמצאתם שרודף אתכם בכל אתרי החדשות, בפייסבוק וכו'? אי אפשר לדעת מתי הוא יציל אתכם.

14 בנובמבר 2017 09:02

לפני בערך חודש ישבתי ברביעי בערב עם הבסטי בבר השכונתי בדיזינגוף ממש ליד הבית. הגעתי עם לוק זרוק שכלל את הטי-שירט שאף פעם לא מאכזבת בשילוב הסופר-ג'ינס שלי (כי הוא פשוט מתאים לכל אקייז'ן), עבו-עגלה וכמה שוונצים עיקשיים. אנחנו מזמינות בירה כל אחת. "אז מה קורה בחיי האהבה שלך תגידי? הרבה זמן לא שמעתי ממך על איזו דרמה מעניינת.." שמטתי את כתפי ובחצי חיוך אמרתי לה שהעבודה בשילוב הלימודים שואבים ממני את כל האנרגיות והבן זוג היחיד שלי כרגע הוא ערוץ E.

 

תוך כדי חפירות וריכולים, הבחנתי בבחור גבוה מאד, עם עור שזוף ושרירי. העיינים שלנו נפגשו ונגלו לפני זוג עיניים בצבע כחול עמוק. למרות האינסטינקט הקבוע להסיט את המבט, הרגשתי כאילו אני מהופנטת. הוא חייך אלי וכרגיל שיחקתי אותה סנובית. הערב המשיך כרגיל ומידי פעם זרקתי כמה מבטים לכיוונו כאילו רומזת לו שיגאל אותי מהחיים המשעממים להחריד שלי ויכניס קצת צבע. זה עבד. בסוף הערב הוא ניגש אלי והסמקתי. החלפנו טלפונים ולהפתעתי יום למחרת בערב הוא הרים צלצול. לא שלח הודעה בפייסבוק או בוואטסאפ צ-ל-צ-ל! חיכיתי כמה שניות ועניתי. הבטן שלי התהפכה מהתרגשות. קבענו לעוד שבוע בדיוק.

 

פתאום אני קולטת – עוד שבוע?! רצתי לארון אבל לא היה לי סיכוי. אין לי שמלה אחת שמצד אחד תהיה סקסית ותבליט את כל מה שצריך ומצד שני תשמור על איפוק - בכל זאת דייט ראשון לא צריך לטרוף את כל הקלפים כבר בהתחלה.

 

היה לי ממש חשוב להגיע לדייט מתוקתקת כדי שלא אאבד את הכרטיס כניסה לגן עדן. נזכרתי שהייתה שמלה מהממת ששמתי עליה עין באיזה אתר, חוצמיזה שהיא תשב בול עם הנעלי עקב שקניתי באלי אקספרס. הדלקתי את הלפטופ ופתחתי כל אתר בגדים אפשרי.. איפה לעזאזל השמלה הזו?! היא רדפה אותי בפרסומים בכל מקום בפייסבוק, באתר מאקו ועכשיו כשאני חייבת אותה היא לא שם?!?! הרגשתי שעולמי חרב עלי. אין לי זמן ללכת לקניון ולהתחיל לחפש וזה גם קרב שתוצאותיו ידועות מראש – אני הרי אף פעם לא מוצאת.

 

ושניה לפני שסגרתי את הפייסבוק היא הופיעה! שמלה שחורה גזרת מידי עם שסע עמוק ברגל אבל לא מוגזמת. הזמנתי בלי לחשוב פעמיים, שלמתי עוד כמה שקלים על משלוח אקספרס ועוד שלושה ימים היא אצלי! עכשיו אין לי ספק שהדייט הולך להיות לא פחות ממשולם, לפחות בגזרת הלבוש. כל השאר תלוי בו ובכמות השטויות שאוציא מהפה.

 

הגעתי לדייט לבושה בשמלה והרגשתי הכי גלאם שיש. הפרפרים בבטן שכבר מזמן חשבתי שנכחדו - פרפרו בטירוף! הוא התנהג כמו ג'נטלמן ואפילו החמיא לי על השמלה. אפשר לסמן צ'ק - לגמרי עשתה את העבודה!

 

 

 

 


גלוש באתרים השווים ביותר באתר קאשבק

בוקינג | Booking

אליאקספרס | AliExpress

Ebay | איביי

אסוס | Asos

חזרה לעמוד הביתכתבות נוספות: